Pupillentrainers

Pupillen trainers en trainingstijden (vanaf 6 februari 2017)
Categorie
en trainingstijden

Groep

Naam trainer Mobiel nummer E-mail adres

Mini-pupillen (2010)
ma
16.30 – 17.30 uur
zaal Canadalaan 2
1
Cyrille Verkuyl

06-51727563


c.a.verkuijl@st.hanze.nl


C-pupillen (2009)
ma en woe
16.30 – 17.30 uur
atletiekbaan
1
Anouk Trooster

06-37273358

astrooster@home.nl
2 Vacature (ma)
Paulien Plat (woe)
06-36053286 paulien.plat@live.nl

B-pupillen (2008)
ma en woe
16.30 – 17.30 uur
atletiekbaan
1 Anke Zonderland 06-21942594 anke_zonderland@hotmail.com
2 Irene Kalter 06-29887972 i.kalter@st.hanze.nl
assistent Martijn Douwes

06-12464553

martijn@douw.es

A1 pupillen (2007)
ma en woe
18.00 – 19.00 uur
atletiekbaan

1


Widmer van der Graaf

06-23866281

graafwidmer95@gmail.com

2


Niels Venema

06-42239665

niels725@hotmail.com

 

A2-pupillen (2006)

ma en don
18.00 – 19.00 uur
baan

1 Irene Kalter (ma)
Paulien van Berkel (don)
06-29887972
06-33797543
i.kalter@st.hanze.nl
paulienvanberkel@kpnmail.nl

2


Robin Wassens

06-23865000


robinwassens@outlook.com

3

Sanne Knollema (ma)
Bouwe van Leeuwen(don)
06-52879202
06-20717062
sanneknollema@hotmail.com
bouwevanleeuwen@hotmail.com
Roden
Alle pupillen
woe en vrij
17.30 – 18.45 uur
Veld VV Roden
  Malu, Floor en Jurgen 06-3069242206-10235074 Pupillen_roden@groningenatletiek.nl

 

1 Niels komt per 1 februari 2017 terug uit Ierland; tot die tijd zal Eva Reinders op maandag en Irene Kalter op donderdag training

geven

 

Afmelden

Afmelden voor een training kan door het sturen van een berichtje via WhatsApp of SMS naar de trainer.

Groningen Atletiek op
facebook

Locatie

Runnersworld

Runnersworld Groningen
© Copyright 2017 - Groningen Atletiek