Pupillentrainers

Pupillen trainers en trainingstijden (vanaf 30 Oktober 2017)
Categorie
en trainingstijden

Groep

Naam trainer Mobiel nummer E-mail adres

Mini-pupillen (2011 en 2012)

ma 16.30 – 17.30 uur &
17.30 – 18.30 uur
Gymzaal, Canadalaan 2

1 & 2

Cyrille Verkuyl 06-51727563

c.a.verkuijl@st.hanze.nl


C-pupillen (2010)

ma en woe
16.30 – 17.30 uur
atletiekbaan

1
Anouk Trooster

06-37273358

astrooster@home.nl
2

Fenna Heijnen (ma)

Margot Reinders (woe)

06-50228143

06-34855881

fennaheijnen@hotmail.com

margot.dd2@hotmail.com

 

B-pupillen (2009)

ma en woe
16.30 – 17.30 uur
atletiekbaan

1

Irene Kalter

06-29887972

i.kalter@st.hanze.nl

2

Martijn Douwes

06-12464553

martijn@douw.es

3

Eva Mollema(ma)

Joey Steenvoorden (woe)

06-28855134

06-24836601

e.mollema@casema.nl

jsteenvoorden@live.nl

 

A1 pupillen (2008)

ma en woe
17.45 – 19.00 uur
atletiekbaan

1


Widmer van der Graaf

06-23866281

graafwidmer95@gmail.com

2


Niels Venema

06-42239665

niels725@hotmail.com

3

Joey Steenvoorden (ma)

Vera Derksema (woe)

06-24836601

06-12591740

jsteenvoorden@live.nl

vera.derksema@gmail.com

 

A2-pupillen (2007)

ma en woe
17.45 – 19.00 uur
baan

1

Sanne Knollema

06-52879202

sanneknollema@hotmail.com

2


Robin Wassens

06-23865000


robinwassens@outlook.com

3

Paulien Plat (ma)

Bouwe van Leeuwen (woe)

06-36053286

06-20717062

paulien.plat@live.nl

bouwevanleeuwen@hotmail.com

Roden
Alle pupillen
woe en vrij
17.30 – 18.45 uur
Veld VV Roden
  Malu, Floor en Jurgen 06-3069242206-10235074 Pupillen_roden@groningenatletiek.nl

 Let op: na de herfstvakantie komen alle kinderen in een nieuwe leeftijdscategorie terecht.


2011 blijven mini-pupil (en gaan na de herfstvakantie in de zaal trainen)
2010 wordt c-pupil
2009 wordt b-pupil
2008 wordt A1e jaars pupil (en gaan dus op een ander tijdstip trainen van 17.45 – 19.00 uur)
2007 wordt A2e jaars pupil (en blijven trainen van 17.45 – 19.00 uur)
2006 wordt D1 jaars junior (en gaan op andere dagen trainen, namelijk op dinsdag en donderdag van 17.30 tot 19.00 uur)

  

Afmelden

Afmelden voor een training kan door het sturen van een berichtje via WhatsApp of SMS naar de trainer.

Groningen Atletiek op
facebook

Locatie

Runnersworld

Runnersworld Groningen
© Copyright 2017 - Groningen Atletiek